Szkoły Gminy Dębowiec

W czwartek 30 kwietnia społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


Starsi uczniowie przygotowali inscenizację przybliżającą historię tego święta.