Uroczysta Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja 
w wykonaniu naszych czwartoklasistów 
.
Podczas uroczystości wręczono również nagrodę naszej uczennicy klasy szóstej – Małgosi Smelik za zajęcie 1 miejsca w konkursie czytelniczym ,,Zwiadowcy”
Gratulujemy serdecznie ! 



