Szkoły Gminy Dębowiec

Miło nam ogłosić wyniki konkursu przyrodniczo- fotograficznego ,, Oznaki Wiosny ” 👏🌷
1. Leo Poloczek,
2. Jakub Sikora,
3. Nikodem Zdziś.
Wyróżnienia: Lena Kłek, Jola Lempart, Kornelia Hubczyk👏🍀
Dziękujemy za piękne kadry 🍀🌷👏🪻