Szkoły Gminy Dębowiec

Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował Tydzień Dobrych Uczynków, podczas którego staraliśmy się
spojrzeć na drugiego człowieka z większą życzliwością. Codziennie mogliśmy wypełniać różne zadania,
które miały nas uwrażliwić na innych i pokazać, że czasami najbardziej liczą się drobne gesty i słowa.
Zwieńczeniem tego tygodnia było przygotowanie klasowych plakatów, na których uczniowie przedstawili
za co są wdzięczni w swoim życiu.

Tydzień Dobrych Uczynków Tydzień Dobrych Uczynków Tydzień Dobrych Uczynków

Tydzień Dobrych Uczynków Tydzień Dobrych Uczynków Tydzień Dobrych Uczynków